Solar Logo
ajax loader
O nas
Grupa Bruk-Bet od ponad 30 lat jednoznacznie kojarzona z technologiami budowlanymi, nie boi się wyzwań jakie istnieją w branży wysokich technologii. Łącząc swój dorobek i pozycję rynkową z doświadczeniem zdobytym w branży budowlanej. Grupa Bruk-Bet od 2011 roku z powodzeniem rozwija markę Bruk-Bet Solar.

Bruk-Bet Solar posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz modułów multikrystalicznych, monokrystalicznych i BIPV (Building Integrated Photovoltaics), które są produkowane ze standardowymi ogniwami oraz ogniwami wykonanymi w innowacyjnej technologii PERC, poprawiającej efektywność produktu.

Definiujemy jakość

Produkty Bruk-Bet Solar powstają przy wykorzystaniu najnowszych technologii do produkcji krzemowych modułów fotowoltaicznych, m.in. na sprzęcie szwajcarskiej firmy Meyer Burger.
Ważnym elementem w produkcji modułów fotowoltaicznych jest zastosowanie odpowiednich materiałów, dlatego są one pozyskiwane jedynie od sprawdzonych dostawców. Materiały wykorzystywane do produkcji są testowane zgodne z najwyższymi standardami jakości.
Nasze rozwiązania fotowoltaiczne, poparte licznymi certyfikatami wiodących ośrodków badawczych, są z powodzeniem wykorzystywane w instalacjach rezydencjalnych, wielkopowierzchniowych i zintegrowanych z budynkami.
Bruk-Bet Solar to europejska jakość, niezawodność i innowacyjność.

Nasza misja i wartości

Nasza misja to tworzenie innowacyjnych produktów przyjaznych dla ludzi i środowiska oraz promowanie rozwiązań opartych na wykorzystaniu energii naszego Słońca. Zależy nam na budowaniu długoterminowych relacji z klientami poprzez dostarczanie nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie produktów.
Bruk-Bet Solar opiera swoje działania na wartościach. Długoterminowe relacje, kompleksowe wsparcie oraz gwarancja bezpieczeństwa są naszymi priorytetami. Wartości te aktywnie wcielamy w życie w relacjach nie tylko z naszymi klientami, ale również z dostawcami, partnerami oraz pracownikami.

Strategia

Systematycznie dążymy do pozycji lidera pod względem jakości i innowacyjności. Nie boimy się wyzwań a determinacja w połączeniu z wyspecjalizowaną wiedzą pozwalają nam tworzyć produkty zaawansowane technologicznie.
Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania i obietnice. Dzielimy się wiedzą oraz oferujemy naszym klientom wsparcie w wyborze najlepszych rozwiązań. Pracujemy z pasją oraz okazujemy szacunek każdej osobie i każdej firmie, z którą mamy przyjemność współpracować.