Solar Logo
ajax loader
more
OFFER
Nasza oferta
spełniamy potrzeby we wszystkich sektorach rynkowych
Budowa modułu fotowoltaicznego
Bruk-Bet Solar stawia na najwyższą jakość komponentów, z których składają się nasze moduły. Każdy element naszych modułów fotowoltaicznych jest starannie dobrany według rygorystycznych norm jakościowych.
Ramka: Anodyzacja 15µm
Szyba: Szkło grubości 3,2mm z powłoką anytrefleksyjną
Folia EVA: PID Free
Ogniwa: Technologia PERC
Folia EVA: PID Free
Backsheet: Zwiększona rezystancja na promieniowanie UV
PRODUCTS
Nasze produkty
Bruk-Bet Solar posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz modułów multikrystalicznych, monokrystalicznych oraz BIPV (Building Integrated Photovoltaics), które produkujemy ze standardowymi ogniwami oraz ogniwami typu PERC.
QUALITY
Cechuje nas jakość
Zyski energetyczne dzięki panelom bruk-bet solar
Jeden moduł BEM 260Wp produkuje 250 watów na godzinę. To ponad 1200 kWh rocznie czystej energii, którą możesz zasilać przez cały rok np. 10 żarówek 25 wat. Sprawdź ile pozyskasz energii dla siebie.
aktualne przybliżone nasłonecznienie
pozyskano energi
0
KWH
Start
PEOPLE
Poznaj naszych ekspertów
Bruk-Bet Solar to nie tylko produkt, to również ludzie którzy go tworzą dzięki ogromnej wiedzy, pasji i zaangażowaniu. Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi ekspertami.
Paweł Bień
Dyrektor zarządzający
M: +48 500 009 260
E: pawel.bien@bruk-bet.pl
Paweł Banuch
Dyrektor produkcji
M: +48 500 009 373
E: pawel.banuch@bruk-bet.pl
Dawid Rogoziński
Manager ds. sprzedaży
M: +48 500 009 380
E: dawid.rogozinski@bruk-bet.pl

 

NEWS
Co nowego?
Interesujesz się nowymi technologiami, odnawialnymi źródłami energii czy szeroko pojętą ekologią? Zajrzyj tutaj a dowiesz się o proekologicznych rozwiązaniach i nowościach technologicznych z kraju i ze świata oraz o najnowszych produktach naszej firmy.
12.03.2017

Rozkwit fotowoltaiki i elektromobilności może zatrzymać popyt na gaz i ropę

Spadające koszty samochodów elektrycznych i energetyki solarnej mogą zatrzymać globalny popyt na ropę i węgiel po 2020 roku ? wskazują w najnowszym raporcie badacze z Grantham Institute z Imperial College London i Carbon Tracker. To może być cios dla…

12.03.2017

Bateria, która może być brakującym ogniwem energetyki rozproszonej

Im więcej ludzi montuje panele solarne, to coraz bardziej rośnie potrzeba magazynowania tej energii. Baterie, które magazynują wytworzoną przez słońce elektryczność są kluczowe dla gospodarstw domowych, by mogły być zasilane w ciągu nocy lub gdy występuje duże zachmurzenie. Jednakże,…